Úklidová výzva MÁME TO VE VLASTNÍCH RUKOU

Letošní jaro mnozí z nás dostali příležitost strávit mnohem více času v přírodě, uniknout před starostmi a načerpat novou energii. Nejde si nevšimnout, že kromě toho hezkého, co nám příroda nabízí, zůstává po mnohých v lesích, podél cest, na loukách a mezích bohužel také spousta odpadků. A tak to nechceme nechat. Naše krásná planeta je naším domovem a potřebuje od nás důležitou péči a pozornost.

Věříme, že spousta z vás se ze svých procházek už vrací s posbíranými odpadky nebo vás to alespoň nenechává lhostejnými.

Z NAŠEHO ESHOPU

Naše výrobky které vám pomohou bezpečně nakupovat:

  • SÍŤOVKY
  • SÁČKY A TAŠKY Z BIOBAVLNY – PRO BEZOBALOVÉ NAKUPOVÁNÍ
Do e-shopu

Úklidová výzva proběhla od 15. května do 15. června 2020 s námi a s organizacemi Ukliďme Česko, Upracme Slovensko a Trash Hero.

Nejen samotným sbíráním odpadků, ale i tím, že o tom dáte vědět ostatním a myšlenku společného úklidu budete šířit dál, můžete přírodě pomoci od spousty odpadků. A to je přesně to, o co nám v této úklidové výzvě jde. 🙂

01

Vemte na vaši příští procházku do přírody sebou i rukavice a pytel na odpadky a až zase potkáte něco, co do přírody nepatří, vemte to sebou. Každý posbíraný kousek se počítá!

Pokud najdete odpadu opravdu hodně, můžete použít novou aplikaci od Ukliďme Česko Kam s ním, která vám poradí kam s nasbíraným odpadem www.KAMsNIM.cz nebo kde nahlásit černou skládku.

02

Sdílejte s ostatními svůj úklid přírody. Pořiďte fotku nebo video ze svého úklidu a přidejte ji buď k nám na FB k příspěvku Úklidová výzva nebo ji na IG nasdilejte do svého Instastories s označením @Tiera Verde a hastagem #mametovevlastnichrukou

03

Na konci výzvy kromě skvělého pocitu čekají na 30 vylosovaných skvělé EKO odměny od nás a od dalších partnerů výzvy.

  • 1 balíček od EKOTOČKY v hodnotě 1 030 Kč obsahuje Frusack 2ks, Včelobal set (velikost M+L), 100% přírodní celulózovou houbu s lufou MAISTIC Bio group, Houbu Konjac, Bezodpadovou hubku, https://www.facebook.com/nasaekotocka/
  • 2 poukázky na nákup v eshopu BATERKÁREŇ TRNAVA, každá poukázka v hodnotě 270 Kč, https://baterkaren.sk/
  • 1 balíček od BATERKÁREŇ TRNAVA v hodnotě 270 Kč obsahuje Set na výrobu voskovaných ubrousků, https://baterkaren.sk/
  • 1 balíček od BATERKÁREŇ TRNAVA v hodnotě 200 Kč obsahuje Set na výrobu domácího mýdla, https://baterkaren.sk/
  • 3 poukázky na nákup v BEZOBALIS, každá poukázka v hodnotě 270 Kč, https://bezobalis.sk
  • 20 balíčků Jak si účinně a netoxicky mýt ruce od Tierra Verde v hodnotě 225 Kč obsahuje Tekuté mýdlo na ruce a dřevěný kartáček. www.tierraverde.cz
  • balíčky od BIOOO www.biooo.cz
  • balíčky od NOK  https://www.nok.eco/

Nejen úklidem žije naše nová iniciativa Máme to ve vlastních rukou. Aktuální tipy ke koronavirové situaci a postupně mnoho dalších, přímo od zakladatelky Tierra Verde Nataši Foltánové, najdete na stránkách naší iniciativy https://vevlastnichrukou.tierraverde.cz.

Pojďme spojit síly, pustit se do společného úklidu přírody a svojí aktivitou motivovat i ostatní, aby se k nám přidali. Věříme, že společnými silami můžeme změnit mnoho.

Těšíme se na společný úklid, vaše fotky a videa a zase o kus hezčí a zdravější přírodu kolem nás,

vaše Tierra Verde


Děkujeme všem zúčastněným partnerům za spolupráci.

Pomozte sdílením

a pamatujte – máte to ve vlastních rukou.

Facebook
Instagram
© 2020 Tierra Verde, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Obchodní podmínky