JAK FUNGUJE SKUTEČNÝ BEZOBAL?

V TIERRA VERDE si zakládáme na ruční práci a s kolegy se snažíme vytvářet takové prostředí, aby pro nás práce byla radostí. Každý výrobek prochází rukama celé řady lidí – míchačů, skladníků a dalších kolegů a kolegyň, kteří je plní, kompletují, balí a expedují. Věříme, že s každým šamponem nebo pracím práškem můžeme zákazníkům doručit i něco málo z našeho nadšení a energie.

Ještě raději jsme, když se nám podaří naši ekologickou drogerii dodávat naprosto bezobalově. Každý prázdný kanystr nebo kbelík, který se nám vrátí z bezobalové prodejny k dalšímu plnění, bereme jako důkaz, že naše úsilí má smysl.

PŘIJĎTE SI NATOČIT EKO DROGERII NEBO EKO KOSMETIKU DO VLASTNÍCH NÁDOB

Novým zájemcům o stáčení rádi poskytneme podrobné informace, napište nám skrze kontaktní formulář. Na e-shopu se můžete podívat, jakou máme nabídku pro bezobalové prodejny.

MÁTE TO DO STÁČÍRNY ZATÍM DALEKO?

I když se snažíme informace o našich stáčírnách co nejvíce rozšířit mezi prodejce, ne všichni už tento koncept znají. A nebo zvažují, zda by o něj měli jejich zákazníci dostatečný zájem. Moc bezobalovému prodeji pomůže, pokud se ve svých oblíbených obchodech poptáte, jestli by pro ně byl tento způsob prodej ekodrogerie zajímavý. Třeba to bude právě váš dotaz, který prodejce motivuje ozvat se nám a začít stáčet/sypat. 

MAPA STÁČÍREN BEZOBALOVÉ EKO DROGERIE A EKO KOSMETIKY V ČESKU A NA SLOVENSKU

Pomozte sdílením

a pamatujte – máte to ve vlastních rukou.

Facebook
Instagram
© 2020 Tierra Verde, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Obchodní podmínky