TIERRA VERDE BEZ OBALU

Naše výrobky jsou skutečně True Eco a 100% rozložitelné v přírodě

Koncept True Eco zahrnuje jak naši filozofii v souladu s cirkulární ekonomikou, tak snahu o bezodpadovou výrobu a důsledný bezobal, ale také čistou strategii a sortiment, který nezatěžuje naši planetu.
 

Jsme česko-slovenský výrobce se sídlem v Popůvkách u Brna. S láskou a úctou k Planetě vyrábíme již 12 let netoxické prací a čistící prostředky, nabízíme širokou nabídku biobavlny do domácnosti, alternativní dámskou hygienu GAIA CUP, spoustu užitečných zero waste potřeb, pomůcky pro každodenní péči o tělo z přírodních materiálů a recy-drobností BORN AGAIN.

Pomáháme lidem změnit vnímání světa, úhel pohledu na život a nabízíme k tomu alternativy běžně užívaných produktů, které zanechávají co nejmenší ekologickou stopu. Vedeme ke změně vědomí společnosti, uvědomování si souvislostí a lidskosti.

číst dál…

Získali jsme certifikaci Ecogarantie

Sami na sebe jsme přísní a důslední, co se týče složení našich výrobků – nepoužíváme syntetickou chemii, naše produkty jsou koncentrované a snadno odbouratelné. 70% naší produkce tvoří manuální výroba, dovážíme jen to, co u nás není dostupné. V listopadu 2019 jsme splnili přísná kritéria pro získání mezinárodně uznávaného certifikátu Ecogarantie. Stali jsme se tak prvním českým výrobcem s touto certifikací, jež udává kvalitativní normy z hlediska bezpečnosti, ekologie i etiky a souzní tak s naším přístupem True Eco.  Koncept True Eco zahrnuje jak naši filozofii v souladu s cirkulární ekonomikou, tak snahu o bezodpadovou výrobu a důsledný bezobal, ale také čistou strategii a sortiment, který nezatěžuje naši planetu.

Za tři roky jsme ušetřili přes 20 tun plastu

Díky naší obalové evoluci a skutečnému bezobalu jsme za pouhé tři roky ušetřili přes 20 tun plastu. Koncept bezobalových stáčíren jsme světu představili na jaře 2017. Od té doby se naše ekodrogerie stáčí už na více než 270 místech v České republice a na Slovensku.

Naše výroba nevytváří téměř žádný odpad

Vše znovu zpracováváme a vracíme do oběhu. Pod značkou BORN AGAIN dáváme druhý život obalům od surovin (obaly na sešity, obálky, tašky) a také prodlužujeme život již použitým krabicím a výplním.

Nabízíme kompletní sortiment pro bezplastovou a zero waste domácnost

Každý z nás má možnost volby. Každý z nás tedy nese zodpovědnost za sebe i svět kolem nás. Proto hledáme cesty, jak žít ohleduplněji a s respektem k planetě.  Naší záměrem je vytvořit kompletní nabídku produktů pro bezplastovou a zero waste domácnost. Abychom si mohli v každé situaci vědomě vybrat šetrný a funkční výrobek a přiblížit se našemu společnému snu – čisté a zdravé planetě.

Pokud máte zájem, ukážeme vám, jak naše výrobky vznikají a povíme vám, jakými zásadami se v Tierra Verde řídíme. Narovinu, poctivě anebo jak to máme nejraději… bez obalu.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC?

JAK SE VYVÍJÍ SKUTEČNĚ ČISTÁ EKODROGERIE 

Naše ekodrogerie a ekokosmetika jsou čistě přírodní produkty. Velmi dbáme na výběr surovin. Látky ropného původu u nás nikdy nenajdete. 

JAKÁ JE NAŠE  FILOZOFIE?
Naší záměrem je vytvořit kompletní nabídku produktů pro bezplastovou a zero waste domácnost. Abychom si mohli v každé situaci vědomě vybrat šetrný a funkční výrobek a přiblížit se našemu společnému snu – čisté a zdravé Planetě.
Jan Čillík
JAK FUNGUJE SKUTEČNÝ BEZOBAL? 

Produkty pro bezobalový prodej dodáváme ve VRATNÝCH KANYSTRECH A KBELÍCÍCH, které jsou určené k opakovanému plnění. Obchodníci nám je posílají zpátky, takže jeden kanystr poslouží klidně i stokrát. Možná si říkáte, že je to složité. Jen tak je ale možné, aby bylo stáčení a rozvažování skutečně ekologické a odpovídalo zásadám zero waste.

JAK DÁVÁME OBALŮM OD SUROVIN DRUHÝ ŽIVOT

Již několik let máme v TIERRA VERDE samostatnou značku BORN AGAIN, v rámci které odpady připravujeme na další využití, vyvíjíme zajímavé, praktické produkty na každodenní použití a pomocí chráněných dílen a dalších partnerů je pak vyrábíme a dostáváme k lidem.

Pomôžme si zdieľaním

a nezabudnite – máte to vo vlastných rukách.

Facebook
Instagram
© 2020 Tierra Verde, s.r.o. Všetky práva vyhradené. 
Obchodné podmienky