Jak pečovat o tělo, chránit své zdraví a planetu

Milé dámy, věříme, že společně můžeme tvořit svět bez chemie, plastů a zbytečného odpadu. Svět, kde si najdete čas na sebe s příjemným vědomím, že nezatěžujete své zdraví ani planetu.

Z NAŠEHO ESHOPU DOPORUČUJEME

Naše výrobky pro péči o vaše tělo:

  • MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK A LÁTKOVÉ VLOŽKY Z BIOBAVLNY
  • KOSMETICKÉ TAMPÓNY Z BIOBAVLNĚNÉHO SAMETU
  • TYČINKY NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ Z BAMBUSU A BIOBAVLNY 
  • HŘEBENY Z NIMBOVÉHO DŘEVA
Do e-shopu

JAK PEČOVAT O TĚLO

01

Změňte prožívání vašich dnů – Menstruační kalíšek s příslušenstvím

Ještě před pár lety byly menstruační kalíšky téměř neznámým fenoménem. Dnes u nás mají tisíce spokojených uživatelek, které přišly na to, že kalíšek dokáže doslova změnit prožívání vašich dnů. Můžete vyzkoušet pohodu bez chemie, odpadků a dalšího opakovaného utrácení. Kalíšek Gaia Cup je prospěšný pro vaše zdraví, protože chráníte svoje tělo od nepříznivých vlivů chemických látek, které se nacházejí v běžných chlórem bělených vložkách a především tamponech. Kalíšek nevyvolává záněty, nevysušuje sliznice, neovlivňuje vaginální prostředí, a na rozdíl od tamponů nezpůsobuje syndrom toxického šoku. Naše menstruační kalíšky jsou vyrobené z extra měkkého lékařského silikonu, takže v těle nejsou vůbec cítit. Díky jejich spolehlivosti a diskrétnosti se s nimi můžete pustit do jakékoliv aktivity, včetně vodních sportů.

Používání kalíšku omezuje tvoření odpadu: Dovedete si představit, jak velkou hromadu nerozložitelné a nerecyklovatelné buničiny proloženou plasty používáním kalíšku prostě nevytvoříte? Ne úplně zanedbatelný je i důvod ekonomický: s kalíškem už nikdy nebudete muset znovu utratit ani korunu za vložky a tampony. Menstruační kalíšek nabízí pohodlí, šetří životní prostředí i vaše peníze – zkrátka stojí za vyzkoušení 🙂


02

Pro jemnou péči o vaši pleť – Pratelné kosmetické tampony z biobavlněného sametu

Pro příjemnou a jemnou péči o vaši pleť doporučujeme tolik oblíbené pratelné sametové kosmetické odličovací tampony z biobavlny, které jsou skvělou alternativou k jednorázovým vatovým tamponům. Jsou heboučké a vhodné pro každodenní dokonalé odlíčení. Hustý samet vyčistí pečlivě vaši pleť a dovolí ji znova dýchat, a jako každý výrobek nahrazující produkty na jedno použití i naše pratelné kosmetické tampony pomáhají snižovat množství odpadu, který v naší domácnosti vytvoříme. Naše biobavlněné tampony nejsou chemicky bělené ani barvené a jsou šetrné nejen k vaší pokožce, ale také k přírodě na rozdíl od konvenčně pěstované bavlny, která může způsobit alergické reakce.

Skvrny od líčidel doporučujeme před praním ošetřit Žlučovým mýdlem a prát s běžným světlým prádlem na 40-60 °C.


03

Pro šetrnou každodenní hygienu – Tyčinky do uší z bambusu a biobavlny

Ekologické tyčinky do uší z biobavlny a bambusu jsou výbornou alternativou tradičních vatových tyčinek do uší z plastu. Jednorázová plastová čistítka uší tvoří významnou část odpadu, který zamořuje oceány i pobřeží. Proto již řada zemí jejich prodej zakázala nebo se na to připravuje. Naše vatové tyčinky vyhovují nejnáročnějším ekologickým i uživatelským požadavkům. Jsou vyrobené pouze ze 100% přírodních materiálů – organicky pěstované bavlny a bambusu z udržitelných zdrojů, takže jsou 100% rozložitelné a kompostovatelné.


04

Pro citlivou péči o vaše vlasy – Hřebeny z nimbového dřeva

Výhodou dřevěných hřebenů z nimbového dřeva oproti jejich plastovým kolegům je, že se při jejich použití vlasy nelámou a neelektrizují. Díky zaobleným zubům je citlivá kůže na hlavě v bezpečí a naopak přirozená masáž prospívá jejímu dobrému prokrvení. Pravidelné česání pomáhá udržet vlasy elastické a jemné. Materiál je pevný a odolný, takže vám bude dělat užitek celé věky. Hřeben neobsahuje žádné umělé ani syntetické látky a skvěle se tedy hodí pro lidi s citlivou pokožkou nebo jemnými a křehkými vlasy.

MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK A LÁTKOVÉ VLOŽKY Z BIOBAVLNY, KOSMETICKÉ TAMPÓNY Z BIOBAVLNĚNÉHO SAMETU, TYČINKY NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ Z BAMBUSU A BIOBAVLNY a HŘEBENY Z NIMBOVÉHO DŘEVA najdete v našem eshopu.

MENSTRUAČNÍ KALÍŠEK A LÁTKOVÉ VLOŽKY Z BIOBAVLNY
Do e-shopu
KOSMETICKÉ TAMPÓNY Z BIOBAVLNĚNÉHO SAMETU
Do e-shopu
TYČINKY NA ČIŠTĚNÍ UŠÍ Z BAMBUSU A BIOBAVLNY
Do e-shopu
HŘEBENY Z NIMBOVÉHO DŘEVA
Do e-shopu
01

Prevencia vo vlastných rukách

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industrys standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

01

Prevencia vo vlastných rukách

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industrys standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Pomozte sdílením

a pamatujte – máte to ve vlastních rukou.

Facebook
Instagram
© 2020 Tierra Verde, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Obchodní podmínky