FILOZOFIE TIERRA VERDE

TVOŘÍME OHLEDUPLNÝ SVĚT

Pomáháme lidem změnit vnímání světa, úhel pohledu na život a nabízíme k tomu alternativy běžně užívaných produktů, které zanechávají co nejmenší ekologickou stopu. Vedeme ke změně vědomí společnosti, uvědomování si souvislostí a lidskosti.

S láskou a úctou k Planetě vyrábíme již 12 let netoxické prací a čistící prostředky, nabízíme širokou nabídku biobavlny do domácnosti, alternativní dámskou hygienu GAIA, spoustu užitečných zero waste potřeb, pomůcky pro každodenní péči o tělo z přírodních materiálů a recy-drobností BORN AGAIN. Jsme česko-slovenský výrobce se sídlem v Popůvkách u Brna.

Sami na sebe jsme přísní a důslední, co se týče složení našich výrobků – nepoužíváme syntetickou chemii, naše produkty jsou koncentrované a snadno odbouratelné. 70% naší produkce tvoří manuální výroba, dovážíme jen to, co u nás není dostupné. V listopadu 2019 jsme splnili přísná kritéria pro získání mezinárodně uznávaného certifikátu Ecogarantie. Stali jsme se tak prvním českým výrobcem s touto certifikací, jež udává kvalitativní normy z hlediska bezpečnosti, ekologie i etiky a souzní tak s naším přístupem True Eco. Koncept True Eco zahrnuje jak naši filozofii v souladu s cirkulární ekonomikou, tak snahu o bezodpadovou výrobu a důsledný bezobal, ale také čistou strategii a sortiment, který nezatěžuje naši planetu.

TIERRA VERDE jako leader bezobalového nakupování v Česku a na Slovensku. Díky obalové evoluci a skutečnému bezobalu jsme za pouhé tři roky ušetřili přes 20 tun plastu. Koncept bezobalových stáčíren jsme světu představili na jaře 2017. Od té doby se naše ekodrogerie stáčí už na více než 270 místech v České republice a na Slovensku.

Naše výroba nevytváří téměř žádný odpad. Vše znovu zpracováváme a vracíme do oběhu. Pod značkou BORN AGAIN dáváme druhý život obalům od surovin (obaly na sešity, obálky, tašky) a také prodlužujeme život již použitým krabicím a výplním.

Každý z nás má možnost volby. Každý z nás tedy nese zodpovědnost za sebe i svět kolem nás. Proto hledáme cesty, jak žít ohleduplněji a s respektem k planetě.  Naší záměrem je vytvořit kompletní nabídku produktů pro bezplastovou a zero waste domácnost. Abychom si mohli v každé situaci vědomě vybrat šetrný a funkční výrobek a přiblížit se našemu společnému snu – čisté a zdravé planetě. 

Jsme vděční za možnost žít v době, kdy každým činem a rozhodnutím tvoříme náš zítřejší svět. 

Děkujeme, že po této cestě můžeme kráčet společně s vámi.

Vaše TIERRA VERDE

tvoříme ohleduplný svět

Pomozte sdílením

a pamatujte – máte to ve vlastních rukou.

Facebook
Instagram
© 2020 Tierra Verde, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Obchodní podmínky